Τρίτη 19 Αυγούστου 2014

ΕΡΑΝΗ Φιλιατρών: Θετικό το πώτο Testίκη με 2-1 επί του Παπαφλέσσα Χώρας

Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα ο φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου στο πλαίσιο της προετοιμασίας της νέας ποδοσφαιρικής χρονιάς μεταξύ των ομάδων ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ και Α.Ο ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

Ανεξάρτητα με το αποτέλεσμα του παιχνιδιού ο αγώνας των 70΄πρόσφερε πολύ ωραίο θέαμα και γκολ και από τις δύο ομάδες.
Το σκορ άνοιξε η Εράνη με τον Κόλλια στο ....

8΄του πρώτου ημιχρόνου και το 2-0 ο Τίτο στο 11΄του δεύτερου ημιχρόνου ακολούθησε το 2-1 για την ομάδα Χώρας με τον Τσέρτο λίγα λεπτά πριν την λήξη του αγώνα.

Ο προπονητής της Εράνης Κώστας Λυμπερόπουλος, είχε την ευκαιρία να χρησιμοποιήσει όλους τους παίχτες και μπόρεσε να διαπιστώσει το βαθμό της αγωνιστικής ετοιμότητας.
Οι φωτογραφίες και τα video που δημοσιεύουμε είναι από την αρχή μέχρι το τέλος του αγώνα.