Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι διαιτητές που θα "σφυρίξουν" το Σαββατοκύριακο
Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι διαιτητές που θα "σφυρίξουν" το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών όπως δημοσιεύτηκαν στο επίσημο website της Ε.Π.Σ. Κοζάνης:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.12.2018
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.12.2018
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΚΟΜΝΗΝΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.12.2018
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(3η αγωνιστική)
---------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ