1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:30 ΒΟΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 16:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΒΟΝΗ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:30 ΕΡΜΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:00 ΕΡΜΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΒΟΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΕΡΜΗΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΓΑΡΙΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 13:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ – ΜΟΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 13:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΕΡΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΜΟΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 13:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:30 ΕΡΜΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ