Σοκ για τον Γιούχτα στο 96′!

Ο Γιούχτας έχασε ευκαιρίες με το… τσουβάλι, σκόραρε στο 74′ με τον Ηλιόπουλο αλλά ισοφαρίστηκε (1-1) από τον Ατρόμητο Πειραιά στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων σε μία φάση όπου διαμαρτύρεται για οφ σαϊντ, σε ματς για την 12η αγωνιστική της Γ Εθνικής (5ος Ομιλος).

Την ευκαιρία να πετύχει την δεύτερη συνεχόμενη εντός έδρας νίκη στο Πρωτάθλημα έχασε ο Γιούχτας, καθώς αναδείχθηκε ισόπαλος με 1-1 με τον Ατρόμητο Πειραιά.

Η ομάδα των Αρχανών προηγήθηκε με γκολ του Ηλιοπουλου στο 74′ ενώ έχασε σωρεία ευκαιριών και του ακυρώθηκε νωρίτερα και γκολ.

Ώσπου στις καθυστερήσεις και κόντρα στην ροή του ματς ισοφαρίστηκε σε 1-1 με γκολ του Γαβαλά στο 96′ σε μία φάση που διαμαρτύρεται για οφ σαϊντ.

Η ομάδα των Αρχανών πάντως βρίσκεται μόνη στην 3η θέση στον 5ο Ομιλο της Γ Εθνικής.