Τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου
ΣΑΒΒΑΤΟ 06.04.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Μελιτέας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Εθνικός Μαλγάρων - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας αναβολή
Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Εθνικός Προφήτη - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 17.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Σάντος Πανοράματος - ΠΑΟ Καρτερών 0-3 α.α.
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κουρκουνάσιος, Λαζαρίδης, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Ρακόπουλος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Balousha, Θεοδωρίδης, Λιόλιος, Μουχσιάδης, Πεντερίδης, Τάτσης, Χατζηαθανασίου, Παπαδημόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.04.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος
Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Balousha Mohammed
Θύελλα Περιστερώνα - Μαραθώνας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΓΣ Ηλιούπολης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Abukhatwa Ali
ΠΑΟ Δορκάδας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα
Εθνικός Μετεώρων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
ΑΕ Αμπελοκήπων - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 13.30
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Ενωση Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Balousha Mohammed
Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Αρης Ξηροποτάμου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Abukhatwa Ali
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Πέρα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΑΕ Φαλήρου - Αίολος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Φοίνικας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Κοντός, Τουμπουλίδης, Αναστασιάδης, Χατζόπουλος, Μεταξάς.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.30 – 14.00: Usore Blessing, Γκόγκος, Ιωαννίδης Κυρ., Σαλβαρίδης Ηλ., Σταματόπουλος, Φαρμάκη, Χαρατσίδης.
17.00: Χορόζογλου, Σπυρίδου, Τσιάχρης, Βαζακίδης, Ζησόπουλος,Θεοδωρίδης.