ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.11.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
—————————————————–
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ – ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
—————————————————–
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΤΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
—————————————————–
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Πηγή:https://matiesstasport.blogspot.com