ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ |
2 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΝΑΝΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ |
|
|
|
4 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ |
6 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
7 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ |
8 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ |
9 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΚΟΥΡΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ |
10 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
11 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
12 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ |
13 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 15:00 |
14 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
15 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ |
16 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ |
17 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ |
18 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. |
|
|
|
19 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
20 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ |
21 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΚΙΚΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 |
|
|
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (12 :30) |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
2 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 17:00 ) |
24 Απρ. 2019, 17:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
4 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΚΙΚΑΣ |
5 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ |
7 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 12:00 |
8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
|
|
|
|
Μ. Δευτέρα 22 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
9 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. |
|
|
|
|
|
Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
10 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
11 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ |
|
|
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
1 |
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ |