Παρακολουθείστε την εξέλιξη του ματς των «ασπρόμαυρων» κόντρα στον Ιωνικό.

*Τέλος του αγώνα στη Νίκαια. Μεγάλη νίκη για τον ΟΦΙ με 0-1 επί του Ιωνικού.

*Ο Διαγόρας φτάνει στο 4-1 στις καθυστερήσεις απέναντι στον Θεσπρωτό.

*Στο 90' το ματς στη Νίκαια.

*Λίγο πριν το φινάλε οι Λασιθιώτες είναι πάντα μπροστά με 0-1 απέναντι στον Ιωνικό.

*Μειώνει στο 81' ο Θεσπρωτός, 3-1 το ματς με τον Διαγόρα.

*Στο 82' ο ΟΦΙ κρατάει το υπέρ του 0-1 στη Νίκαια.

*Στο 81' η Βέροια κάνει το 2-1 απέναντι στον Π.Ο. Τριγλίας.

*Καθαρίζει το ματς ο Διαγόρας, που στο 79' κάνει το 3-0 απέναντι στον Θεσπρωτό.

*Γκολ και για τον Π.Ο. Τριγλίας, κάνει το 1-1 στο εκτός έδρας ματς με την Βέροια.

*Η Καλαμάτα ισοφαρίζει (1-1) στον Βόλο τη Νίκη στο 73'.

*Οι Λασιθιώτες έχουν περιορίσει τη δράση του Ιωνικού στην επανάληψη. Το παιχνίδι βρίσκεται στο 71'.

*Στο 63' το συγκρότημα του Μάγγου έχει πάντα το προβάδισμα.

*Η Νίκη Βόλου άνοιξε το σκορ κόντρα στην Καλαμάτα, ενώ ο Διαγόρας έκανε το 2-0 επί του Θεσπρωτού.

*Η αναμέτρηση της ομάδας της Ιεράπετρας βρίσκεται στο 53' και το 0-1 παραμένει.

*Το παιχνίδι Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου ολοκληρώθηκε ισόπαλο 1-1, καθώς οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 93'.

Διαγόρας – Θεσπρωτός 1-0

*Ημίχρονο στη Νίκαια. Ο ΟΦΙ προηγείται 0-1.

*Στο 43' ο ΟΦΙ διατηρεί το προβάδισμα επί του Ιωνικού (0-1).

*Το Αιγάλεω παίρνει προβάδισμα κόντρα στον Ιάλυσο στο 38'.

*Ο Αποστολόπουλος είναι εκείνος που βάζει στη θέση του "οδηγού" το σύνολο του Μάγγου.

*Παίρνει το προβάδισμα ο ΟΦΙ η Νίκαια.

*33': ΓΚΟΛ 0-1

*Στη Νίκαια συμπληρώθηκε το πρώτο ημίωρο. Ο Ιωνικός έχει την κατοχή, ωστόσο ο ΟΦΙ αντιστέκεται στην πίεση του αντιπάλου.

*Γκολ και για τον Διαγόρα απέναντι στον Θεσπρωτό στο 26'.

*Το Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου βρίσκεται στο 67' και οι γηπεδούχοι προηγούνται 1-0 με τέρμα του Πελάεθ στο 23'.

*Οι Λασιθιώτες παρουσιάζουν καλή εικόνα στα πρώτα 17 λεπτά της αναμέτρησης.

*Στο 10' το 0-0 παραμένει στον αγώνα Ιωνικός-ΟΦΙ.

*Η Βέροια με γκολ από το 2' με τον Ζούρκο προηγείται 1-0 της Τριγλίας.

*Στο 5ο λεπτό το παιχνίδι της Νίκαιας, με τον ΟΦΙ να προέρχεται από τη νίκη επί της Νίκης Βόλου και να θέλει να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα.

*Ξεκίνησε το ματς.

*Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Ασπρόπυργος– Καβάλα 1-0

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου 1-0 (ημίχρονο)

Αιγάλεω – Ιάλυσος

Νίκη Βόλου – Καλαμάτα

Βέροια – Π.Ο Τρίγλιας

Ιωνικός – ΟΦΙ

Διαγόρας – Θεσπρωτός

*Ο ΟΦΙ έχει πολύ δύσκολο έργο για την 3η αγωνιστική της Football League, αφού φιλοξενείται από ένα δυνατό αντίπαλο.

Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του capitano.gr διατίθεται στους επισκέπτες για προσωπική χρήση.
Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, με ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.