Πιο συγκεκριμένα, κατά μήκος και περιμετρικά του οδικού δικτύου της διαδρομής:
Πλατεία Βασ. Κωνσταντίνου – Ι. Σταμάτη – Σπ. Ανδρέου – Σπ. Αγγελή – Βασ. Σοφίας -Βασ. Φρειδερίκης – Λ. Λαυρίου – Κώτσου και Λ. Λαυρίου (επιστροφή) – Λ. Λαυρίου – Βασ. Φρειδερίκης – Βασ. Σοφίας – Βασ. Παύλου – Νικ. Α. Χουντά – Νικ. Π. Χουντά – Μάρα – Ι. Μεταξά – Πλατεία Βασ. Κωνσταντίνου.
Ειδικότερα, η κυκλοφορία των οχημάτων που θα κινούνται επί της Λ. Λαυρίου με κατεύθυνση προς Κορωπί, θα πραγματοποιείται ως εξής:
Λ. Λαυρίου – κόμβος ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (Έξοδος Αττικής Οδού) – δεξιά Λεονταρίου – δεξιά Παπαγγελάκη – δεξιά Παλαιοπαναγιάς – αριστερά οδός Ανοίξεως συνέχεια οδός Ανθ. Τσιμπούρα – δεξιά Αγίας Μαρίνας και στη διασταύρωση με τη Λ. Λαυρίου αριστερά προς Κορωπί.