Εντός έδρας αναμετρήσεις έχουν σήμερα (19/1) οι ομάδες του Μαλεβιζίου που αγωνίζονται στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού" για την 18η αγωνιστική.
Η πρωτοπόρος Δαμάστα τον ουραγό Ο.Φ.Αρκαλοχωρίου , ενώ την ίδια ώρα δεύτερος στη βαθμολογία Αλμυρός θα αντιμετωπίσει την Α.Ε.Κατσαμπά σε ένα δύσκολο ματς για την ομάδα του Β. Πλεσίτη.
Τέλος ο ΠΑΟΚρουσώνα θα αναμετρηθεί στο γήπεδο του με αντίπαλο τον Ανθεστίωνα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ αλλά και των υπολοίπων πρωταθλημάτων του τοπικού ποδοσφαίρου για την Κυριακή:
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
3. ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Αναβλήθηκε
4. ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Θέμελη Π.
7. ΔΑΜΑΣΤΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α., Τουρλουκάκη Χ.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(17η αγωνιστική)
11. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
12. ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
13. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κουτσελάκης Δ., Πλαντζουνάκης Ι., Χναράκης Δ.
14. ΔΙΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
15. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.
16. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
21. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 19/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
22. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 19/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
24. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 19/01/20 11:00 Χριστουλάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ., Τζανάκη Μ.
25. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:30 Κυριακόπουλος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
26. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΡΑΥΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
27. ΟΦΑΜ – ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 19/01/20 12:00 Μπαλίδης Α., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
28. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:15 Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(14η αγωνιστική)
30. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 19/01/20 11:00 Αναβλήθηκε
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΡΟΔΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 12:00 Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
32. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 Μπλαβάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
33. ΓΑΡΙΠΑ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
34. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 19/01/20 18:00 Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.