Αναλυτικά η σταυροδοσία των υποψηφίων στα συμβούλια των Τοπικών Κοινοτήτων Δήμου Τεμπών όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο έχουν ως εξής:
Αιγάνη
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.078
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 720
ΑΚΥΡΑ 21
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 25
ΕΓΚΥΡΑ 695
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 438
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 196
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 47
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 23
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 16
ΡΙΖΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24
ΡΟΥΠΑ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 125
ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 257
ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 102
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
ΜΑΪΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 88
ΠΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 76
ΧΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
Αμπελάκια
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 840
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 528
ΑΚΥΡΑ 6
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 8
ΕΓΚΥΡΑ 520
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 228
ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 91
ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 57
ΖΙΑΒΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 36
ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 86
ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
ΣΕΡΕΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 292
ΖΙΩΓΑ-ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 29
ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ 16
ΠΕΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 66
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
ΤΑΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 152
ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 135
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 24
Γόννοι
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 2.565
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.662
ΑΚΥΡΑ 69
ΛΕΥΚΑ 26
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 95
ΕΓΚΥΡΑ 1.567
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 455
ΔΗΜΟΥ ΚΥΛΙΝΔΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 122
ΚΑΝΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91
ΜΑΛΙΧΩΒΑ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 127
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
ΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 78
ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 75
ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 110
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 796
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ-ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 125
ΔΗΜΕΡΑ-ΝΤΟΝΤΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 333
ΜΠΟΛΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 165
ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΝΝΩΝ 316
ΓΚΕΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 79
ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
ΟΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 114
ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 121
ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
Ελάτεια
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 583
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 448
ΑΚΥΡΑ 9
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 12
ΕΓΚΥΡΑ 436
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 155
ΖΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 117
ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 63
ΚΟΛΟΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
ΚΟΥΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
ΤΣΙΑΝΑΣ ΠΑΡΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 281
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 37
ΖΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 178
ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
ΜΥΡΤΑΪ-ΖΑΡΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ του ΦΑΤΜΙΡ 26
ΣΤΑΧΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
ΧΑΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
Ευαγγελισμός
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 144
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 112
ΑΚΥΡΑ 4
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 4
ΕΓΚΥΡΑ 108
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 108
ΚΑΚΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 53
ΚΑΡΑΜΑΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 29
ΤΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26
Ιτέα
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 318
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 226
ΑΚΥΡΑ 7
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 7
ΕΓΚΥΡΑ 219
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 219
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83
ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΧΑΔΟΥΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
Καλλιπεύκη
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 928
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 448
ΑΚΥΡΑ 25
ΛΕΥΚΑ 5
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 30
ΕΓΚΥΡΑ 418
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 197
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 144
ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121
ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΤΙΜΟΛΕΩΝ 11
ΡΗΜΑΓΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
ΣΑΛΑΜΠΑΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 33
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 174
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 48
ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 51
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗΣ 47
ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 7
ΠΟΛΥΖΑ-ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22
Καλοχώρι
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.029
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 815
ΑΚΥΡΑ 21
ΛΕΥΚΑ 5
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 789
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 357
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 54
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 80
ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 104
ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 97
ΧΑΡΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 432
ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 137
ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 71
ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ 114
ΣΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 276
ΣΚΡΙΜΠΑ-ΤΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 89
Κρανέα
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 572
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 341
ΑΚΥΡΑ 16
ΛΕΥΚΑ 10
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 315
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 315
ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 279
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
Κυψελοχώρι
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 202
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 151
ΑΚΥΡΑ 16
ΛΕΥΚΑ 10
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 125
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 125
ΖΑΪΡΕΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
Μακρυχώρι
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.824
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.384
ΑΚΥΡΑ 58
ΛΕΥΚΑ 30
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 88
ΕΓΚΥΡΑ 1.296
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 417
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58
ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
ΜΠΕΛΟΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
ΣΑΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 214
ΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 67
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 879
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 397
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 161
ΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 92
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ-ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 437
ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 45
ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ-ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76
ΣΕΛΗΓΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 94
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 145
Νέσσωνας
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 231
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 170
ΑΚΥΡΑ 6
ΛΕΥΚΑ 7
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 13
ΕΓΚΥΡΑ 157
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 157
ΣΑΚΚΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 157
Όσσα
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 580
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 455
ΑΚΥΡΑ 19
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 21
ΕΓΚΥΡΑ 434
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΟΣΣΑΣ 227
ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ 80
ΖΕΛΦΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 29
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ-ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102
ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 39
ΧΑΔΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 95
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΣΣΑΣ 207
ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109
ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 57
ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
ΚΟΥΡΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 17
ΜΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82
ΣΤΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
Παραπόταμος
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 391
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 281
ΑΚΥΡΑ 14
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 18
ΕΓΚΥΡΑ 263
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 263
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
ΝΤΖΙΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
Πουρνάρι
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 637
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 451
ΑΚΥΡΑ 11
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 15
ΕΓΚΥΡΑ 436
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 189
ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 76
ΑΓΟΡΗ ΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
ΒΟΥΒΟΥΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 34
ΛΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 23
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 73
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 41
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 247
ΓΑΪΤΑΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 101
ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 139
ΣΟΥΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
Πυργετός
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 2.222
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.455
ΑΚΥΡΑ 64
ΛΕΥΚΑ 27
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 91
ΕΓΚΥΡΑ 1.364
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 914
ΒΡΑΚΑΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 181
ΔΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 42
ΛΑΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 577
ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 292
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
ΠΑΤΣΑΓΟΥΡΑ ΣΙΩΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 73
ΡΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167
ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΓΙΑΓΚΟΥ 46
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 450
ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
ΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 112
ΜΠΑΪΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 182
ΧΕΛΙΔΩΝΑ ΓΛΥΚΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
Ραψάνη
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.165
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 673
ΑΚΥΡΑ 27
ΛΕΥΚΑ 14
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 41
ΕΓΚΥΡΑ 632
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 224
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53
ΚΛΑΔΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 27
ΜΑΜΑΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20
ΜΑΡΓΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99
ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 408
ΒΕΛΕΤΑΝΗ-ΚΛΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
ΖΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 135
ΖΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 172
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
ΚΟΥΡΤΑΡΑ-ΝΟΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΩ του ΘΩΜΑ 13
ΜΑΡΓΚΑ-ΣΕΦΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 20
ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 39
ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
Σπηλιά
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 343
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 258
ΑΚΥΡΑ 8
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 8
ΕΓΚΥΡΑ 250
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 119
ΔΟΞΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 15
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 22
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΦΕΝΤΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 14
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
ΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΠΗΛΙΑΣ 131
ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
ΔΟΞΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 40
ΝΤΑΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
ΣΕΛΗΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 96
ΤΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
ΤΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
Συκούριο
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 2.101
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.463
ΑΚΥΡΑ 48
ΛΕΥΚΑ 26
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 74
ΕΓΚΥΡΑ 1.389
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 584
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 168
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 64
ΔΟΞΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 472
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 18
ΧΑΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΔΟΥΛΗ 108
ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ 805
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 391
ΚΑΡΔΑΡΑ (ΑΓΡΑΠΙΔΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 136
ΛΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 181
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 284
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 104
ΦΑΣΟΥΛΑ-ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196
Τέμπη
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 110
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 71
ΑΚΥΡΑ 5
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 6
ΕΓΚΥΡΑ 65
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 65
ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 38