Δείτε το πρόγραμμα:
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ (3η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) |
5-1 |
9. | Ε.Γ.Ο.Η – ΒΟΝΗ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
0-1 |
10. | ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
3-0 |
11. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Αδαμάκης Ζ. Θ., Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) |
|
12. | ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Σπινάκης Ν., Θέμελη Π., Ζιουτος Κ. | |
13. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) |
|
14. | ΡΟΥΒΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Μαυρουδής Δ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
15. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ. (. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) |
|
16. | ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Γρηγοράκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε. | 1-2 |
18. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρόγλου Ε., Κανταρτζόγλου Δ. | 8-1 |
19. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΡΧΑΝΩΝ | Σάββατο | 28/09/19 | 16:00 | Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ. | 4-0 |
20. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΠΟΑ | Κυριακή | 29/09/19 | 11:00 | Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε. | |
21. | ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 12:00 | Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε. | |
22. | ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | ||
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 28/09/19 | 18:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Θέμελη Π., Καούρας Γ. | 1-2 |
24. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 28/09/19 | 18:00 | Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η. | 1-7 |
25. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΦΑΜ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 29/09/19 | 12:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η. | |
26. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΦΝΕΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 29/09/19 | 12:00 | Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π. | |
27. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 29/09/19 | 12:00 | Καρατζάς Γ., Καούρας Γ., Κλαμπατσέας Χ. | |
28. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Γαλενιανός Α. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.