Τα προσωρινά δρομολόγια εντός και εκτός Νομού ανακοίνωσε το Υπεραστικό ΚΤΕΛ Μεσσηνίας. Να σημειωθεί ότι αυτά θα ισχύον μέχρι νεοτέρας και η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΑΠΟ 29/06/2020 ΔΕΥΤ. – ΠΑΡ. ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΝΟΜΟΥ:
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΥΛΟΣ: 05:00*-6:40-09:30*-11:30-13:00*-15:00-19:00
(*ΕΩΣ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ)
ΠΥΛΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:45-08:30-11:00-14:00-16:00-21:00
ΠΥΛΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 08:00 (ΔΕ.-ΤΕ.)–11:30
ΠΥΛΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ: 06:30-11:15-14:20
ΠΥΛΟΣ-ΣΟΥΛΗΝΑΡΙ: 18:00
ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:25-15:15
ΜΕΘΩΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:25-08:00-15:30
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΛΑΙΝΑ: 13:00
ΙΚΛΑΙΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:40
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΛΟΓΓΑ-ΜΗΛΙΤΣΑ: 05:00-13:00 (ΔΕ.-ΤΕ.)
ΜΗΛΙΤΣΑ-ΛΟΓΓΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 12:00 (ΔΕ.-ΤΕ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΟΡΩΝΗ: 06:15-10:15-13:00-14:30-19:00
ΚΟΡΩΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:35-08:00-12:15-16:00-20:30
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΟΙΤΥΛΟ: 05:00-07:00 (ΕΩΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ)-13:00-19:00 (ΕΩΣ ΑΓ. ΝΙΚΩΝ)
ΟΙΤΥΛΟ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:00-09:45 (ΑΠΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ)-15:15-21:15(ΑΠΟ ΑΓ. ΝΙΚΩΝ)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΒΑΛΥΡΑ: 06:15-11:00-14:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ: 06:30-13:00 (ΔΕ.-ΠΑ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ-ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ-ΒΟΥΤΑΙΝΑ: 05:30-13:00 (ΤΕ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΜΕΛΠΕΙΑ: 12:30
ΜΕΛΠΕΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΒΡΑΜΙΟΥ-ΣΤΡΕΦΙ: 06:00-12:00 (ΔΕ.-ΤΡ.-ΠΑ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΤΡΙΚΟΡΦΟ: 06:00-12:30 (ΔΕ.-ΤΕ.)-(ΠΑΡ. ΚΥΝΗΓΟΥ 05:15 & 12:30)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΡΙΣ-ΑΜΜΟΣ: 06:50-10:30 (ΤΕ.)-12:30-14:05-21:30
ΑΡΙΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:25-09:00-15:00-22:20
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΡΦΑΡΑ: 05:30-07:00-11:30-13:30-16:30-21:30
ΚΑΛΑΜΑΤΑ -ΚΑΤΣΑΡΟΥ-ΦΙΛΙΑ: 12:30 (ΜΕΛΠΕΙΑ)
ΦΙΛΙΑ-ΚΑΤΣΑΡΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:50
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΡΔΙΚΙ: 07:00-13:45 (ΔΕ.-ΤΕ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΙΤΡΙΕΣ: 06:40-14:05 (ΔΕ.-ΤΕ.-ΠΑ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΜΗΛΙΩΤΗ: 06:30-12:00 (ΔΕ.-ΠΑ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΣΠΙΤΑΛΙ: 07:00-11:00 (ΔΕ.-ΤΕ.-ΠΑ.)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΜΕΣΣΗΝΗ: 05:00-06:15-06:40-07:00-08:00-09:00-09:30-10:00-11:00-11:30-12:00
13:00-14:00-14:30-15:00-16:00-17:00-18:00-19:00-20:00-22:15
ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:30-08:00-08:30-09:00-09:30-10:30-11:30-12:30-13:30-14:30
15:30-16:30-17:30-18:30-20:30-22:40
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΛΑΔΑ: 05:00-13:00 (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΛΑΓΟΝΙΑ-ΝΕΔΟΥΣΑ: 07:00-14:30 (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ)
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ:
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:15* (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-07:15** (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-09:15*** 14:00*-16:00***
(*ΜΕΣΩ ΧΑΤΖΗ/ ** ΜΕΣΩ ΠΥΛΟΥ /***ΜΕΣΩ ΚΥΠΑΡΙΣΣΣΙΑΣ)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΧΑΤΖΗ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 12:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΜΕΛΙΓΑΛΑ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 09:45-14:30
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 07:15 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-10:10-16:45
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ: 09:45-14:30-21:15
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ: 06:15-08:10 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-09:30-13:15 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ) 14:30-16:00-18:00
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 08:30 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-10:15 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-11:15 14:15 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-15:45-19:15
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΠΥΛΟΣ: 07:15 (ΕΚΤΟΣ ΚΥ.)-09:15 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)
ΠΥΛΟΣ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 08:30 (ΕΚΤΟΣ ΚΥ.)-11:00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)-13:15
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΧΩΡΑ: 05:30–06:15-07:00-09:15-11:00-14:00-16:30-20:00
ΧΩΡΑ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 05:30-07:20-09:10-11:20-14:00-17:30
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΜΑΡΑΘΟΣ: 06:15-08:00-09:30-13:15-14:30-16:00-18:00
ΜΑΡΑΘΟΣ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 08:40-18:15
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΒΑΛΤΑ: 07:00 (ΜΟΝΟ ΔΕ.-ΠΑ.)-12:00 (ΜΟΝΟ ΔΕ.-ΠΑ.)
ΒΑΛΤΑ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 07:15 (ΜΟΝΟ ΔΕ.-ΠΑ.)-12:15 (ΜΟΝΟ ΔΕ.-ΠΑ.)
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΜΟΥΖΑΚΙ: 07:00 (ΔΕ.-ΠΑ.)-11:00 (ΔΕ.-ΠΑ.)
ΦΙΛΙΑΤΡΑ-ΦΑΡΑΚΛΑΔΑ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ: 07:45
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΦΑΡΑΚΛΑΔΑ: 11:00-14:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ: 27630 22223
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ: 06:00-14:00 & 16:30-18:30
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟ 29/06/2020 ΕΩΣ ΝΕΟΤΕΡΑΣ:
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΘΗΝΑ: 04:45ΤΑΧΥ (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ) -07:00*-08:30 ex.-10:30-12:30 ex. 14:00-16:00 ex.-19:30-21:30 (ΕΚΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ)
(* ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ Δ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ)
ΑΘΗΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 06:30 (ΕΚΤΟΣ ΚΥΡ.)-08:00 -09:30-11:00 ex. -12:30* 15:00-16:30 ex.-19:30-21:30 (ΕΚΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ)
(* ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ Δ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ)
ΚΟΡΩΝΗ-ΑΘΗΝΑ: 06:35**-08:00**-12:15** (** ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΘΗΝΑ-ΚΟΡΩΝΗ: 06:30 (ΕΚΤΟΣ ΚΥΡ.)-08:00 (ΜΟΝΟ ΚΥΡ.)**- 09:30**-11:00**-15:00**
ΠΥΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ: 06:45 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)**-08:30**-14:00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)**
ΑΘΗΝΑ-ΠΥΛΟΣ: 08:00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)**-09:30**-15:00** (** ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΕΣΣΗΝΗ-ΑΘΗΝΑ: 06:40 (ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ Δ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ)
ΑΘΗΝΑ-ΜΕΣΣΗΝΗ: 06:30 (ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ Δ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ)
ΟΙΤΥΛΟ-ΑΘΗΝΑ: 07:00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ)**-09:15 (ΚΑΘΕ Σ/Κ ΑΠΟ ΑΓ. ΝΙΚΩΝ)**-09:45** (ΑΠΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ)
ΑΘΗΝΑ-ΟΙΤΥΛΟ: 09:30**-15:00 (ΕΩΣ ΑΓ. ΝΙΚΩΝ)** (** ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ-ΑΘΗΝΑ: 06:15-09:30*-14:30-18:00
ΑΘΗΝΑ-ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ: 08:00*-12:30-16:00-20:00 (* ΜΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗ Δ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ)
ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟ 29/06/2020 ΕΩΣ ΝΕΟΤΕΡΑΣ:
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΤΡΑ: 08:30-16:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ)
ΠΑΤΡΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 08:30-16:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΣΠΑΡΤΗ: 16:15 ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14:30 ΜΟΝΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΠΑΡΤΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 14:30 ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16:15 ΜΟΝΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΠΕΜΠΤΗ & ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13:00 & ΔΕΥΤΕΡΑ 09:30
ΚΑΛΑΜΑΤΑ- ΙΩΑΝΝΙΝΑ: 10:00 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & ΚΥΡΙΑΚΗ)
ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ: 10:00 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & ΚΥΡΙΑΚΗ)
Η ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ. |