Την Αρτέμιδα υποδέχεται σήμερα Σάββατο 3 Νοεμβρίου, στο δημοτικό γήπεδο της Ραφήνας, ο Αετός Πικερμίου, στο τοπικό ντέρμπι της Β’ ΕΠΣΑΝΑ.
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Ζαχαρόπουλος με βοηθούς τους Μπουξμπάουμ και Γουρνιά.
Σημαντικό αγώνα δίνει αύριο η Τριγλία Ραφήνας εκτός έδρας με τα Γλυκά Νερά.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία
Α’ Κατηγορία
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καλυβίων | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. | |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Κερατέας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βάρης | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. |
Β’ Κατηγορία
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Βάρης | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. | |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. | |
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Καλάμου | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αυλώνα | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. | |
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Κρυονερίου | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. |
Γ’ Κατηγορία
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. | |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ . | |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Πολυδενδρίου | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Σταμάτας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ . | |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | Γέρακα | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ. | |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. |