Με τους τρεις βαθμούς της νίκης έφυγε από το γήπεδο των Κ. Αχαρνών η Τριγλία. Ο αγώνας τελείωσε με σκορ 2-0 υπέρ των Ραφηνιωτών που με αυτή την νίκη πήραν άτυπη ρεβάνς από την ήττα του πρώτου γύρου. Ο Θησέας Νέας Μάκρης από την άλλη επέστρεψε στο γήπεδό του με νίκη 1-0 επί του Παθιακάκη.
Ο Αστέρας Βάρης κέρδισε 3-2 τον Νικολακάκη, η Μάχη Μαραθώνα 2-0 τον Άρη Βούλας και ο Παλλαυρεωτικός 2-1 τον Παμπαιανικό.
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Θησέας Ν. Μάκρης – Παθιακάκης 1-0
Μάχη Μαραθώνα – Άρης Βούλας 2-0
Παλλαυρεωτικός – Παμπαιανικός 2-1
Αστέρας Βάρης – Νικολακάκης 3-2
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Τριγλία Ραφήνας 0-2
Το Σάββατο
Άνοιξη-Καλύβια 1-0
Ολυμπιακός Αγ. Στ.-ΑΟ Γλυκών Νερών 2-0
Μαρκό-Κεραυνός Κερ. 3-0
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | Η. | ΓΚ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 40 | 16 | 12 | 4 | 0 | 32 | 6 |
2. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 37 | 16 | 11 | 4 | 1 | 29 | 11 |
3. | ΜΑΡΚΟ | 36 | 16 | 10 | 6 | 0 | 28 | 8 |
4. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 32 | 16 | 9 | 5 | 2 | 24 | 16 |
5. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 17 | 16 |
6. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 18 | 15 |
7. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 17 | 18 |
8. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 21 | 16 | 5 | 6 | 5 | 15 | 22 |
9. | ΑΝΟΙΞΗ | 18 | 16 | 4 | 6 | 6 | 12 | 16 |
10. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 18 | 16 | 4 | 6 | 6 | 21 | 23 |
11. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 15 | 16 | 2 | 9 | 5 | 11 | 13 |
12. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | 25 |
13. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 15 | 25 |
14. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 14 | 20 |
15. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 11 | 27 |
16. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 8 | 16 | 1 | 5 | 10 | 13 | 30 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Ατλαντίς – Γέρακας 1-0
Άρτεμις – Σταμάτα 3-0
Κορωπί – Λαυρεωτική 7-1
Σαρωνικός – Βουλιαγμένη 3-1
Κρυονέρι – Αυλώνας 3-0
Το Σάββατο
Αμφιάραος-Εθνικός Ν.Μ. 2-1
Αετός Πικ.-Νίκη Δροσιάς 1-1
Πρωτέας Π.Φ.-Ωρωπός 1-2
Γ΄ΕΠΣΑΝΑ
Συκάμινο – Αστ. Γλ. Νερών 0-3
Αφιδναϊκός – Καπανδρίτι 1-2
Φοίβος Βάρης – Ολυμπιακός Λαυρίου 2-2
Πανσταυραικός – Νικητές Ανθούσας 1-2
Δόξα Αγ. Άννας – Δόξα Άνοιξης 1-3
Το Σάββατο
Κουβαράς – ΑΟ Ραμνούς 2-0
Διόνυσος – Μαύρος Αετός 1-2