Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (13/10/2019) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Κ.Α. Βάρης-Ωρωπός 3-0 α.α.
Ολυμπιακός Αγ. Στ.-Κορωπί 2-4
Παλλαυρεωτικός-Σαρωνικός Αν. 1-2
Αχιλλέας Κ. Αχ.-ΑΟ Γλυκών Νερών 3-1
Μάχη Μαρ.-Θησέας Ν.Μ. 2-2
Άρης Βούλας-Κρυονέρι 1-1
Τριγλία Ραφ.-Παθιακάκης 3-2
Το Σάββατο
Άνοιξη-Καλύβια 1-1
Η Βαθμολογία
Β. | ΑΓ. | Ν. | Ι. | Η. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 |
2. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 |
3. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 |
4. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 |
5. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 |
6. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 5 |
7. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 |
8. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 |
9. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 |
10. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 |
11. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 |
12. | ΑΝΟΙΞΗ | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 |
13. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 |
14. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 |
15. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 |
16. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Νικητές Ανθ.-Δόξα Άνοιξης 0-1
Μαύρος Αετός-Πρωτέας Π.Φ. 0-1
Γέρακας-Σταμάτα 3-1
Το Σάββατο
Ατλαντίδα-Εθνικός Ν.Μ. 3-1
Βουλιαγμένη-Αμφιάραος 1-1
Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός 1-1
Άρτεμις-Νικολακάκης 3-3
Διόνυσος-Λαυρεωτική 0-3
Η Βαθμολογία
Β. | ΑΓ. | Ν. | Ι. | Η. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 |
2. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 |
3. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 5 |
4. | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 |
5. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 |
6. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 |
7. | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 |
8. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 |
9. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 |
10. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 |
11. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 |
12. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 |
13. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 |
14. | ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 |
15. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 |
16. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 17 |
Γ’ ΕΠΣΑΝΑ
Κουβαράς-ΑΟ Αυλών 1958
Αετός Πικ.-ΑΕ Μενιδίου 3-0
Κεραυνός Κερ.-ΑΟ Παιανίας 2-0
Ραμνούς Γρ.-Ολυμπιακός Λ.
Καπανδρίτι-Ολυμπιακός Β. 2-3
Δόξα Αγ. Άννας-Συκάμινο 2-1
Το Σάββατο
Πανσταυραϊκός-Νικηφόρος 2-1
Η Βαθμολογία
Β. | ΑΓ. | Ν. | Ι. | Η. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 3 |
2. | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 2 |
3. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 |
4. | ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 |
5. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 |
6. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 |
7. | ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 |
8. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 |
9. | ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 10 |
10. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 |
11. | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 |
12. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 11 |
13. | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 |
14. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 |