Mοιρασιά στα Σπάτα! Αήττητος – ΑΟ Υπάτου 0-0

Μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας Αήττητος και Ύπατο μετά και το άκαρπο 0-0 , με τους φιλοξενούμενους να είναι ελαφρώς καλύτεροι κυρίως στην επανάληψη.

Μετά από ένα κακό παιχνίδι στο πρώτο μισό οι δυο ομάδες εμφανίστηκαν καλύτερες στο δεύτερο μέρος, με τους γηπεδούχους να έχουν καλές στιγμές στο 48’ με τον Πρέντι και στο 57’ με τον Δρίτσα και τους φιλοξενούμενους να φθάνουν κοντά στο γκολ με τους Νικολόπουλος στο 58’ και Σπέτσι δέκα λεπτά αργότερα.

Διαιτητής ήταν ο Περράκης με βοηθούς Μαραθωνίτη και Χρυσέλη.

Αήττητος Σπάτων (Βαγγέλης Τσιώλης): Στεφανίδης , Γραμματίκας, Γερόλυμος, Στυλιανόπουλος, Μεγαλοοικονόμου, Τζανουλίνος, Ταμπάκης, Ντουσάι(78’ Χουσελάς), Πρέντι Αντ.(51’ Πλαβούκος), Πρέντι Αρ.,Χιλάι (57’ Δρίτσας 88’ λ.τρ Αντζελί)

ΑΟ Υπάτου (Πάρης Κωνσταντακόπουλος): Τσάμης, Μιλς, Οικονομόπουλος, Δέδες, Γκούμας, Μπέλιτς(73’ Νικολόπουλος), Ποτουρίδης(88’Γεωργόπουλος), Καράι(60’ Σπηλιώτης), Σαχσανίδης(84’ Βασιλέρης), Σπέτσι, Παπαχαραλάμπους.

Δείτε τις ειδήσεις από την Ανατολική Αττική και όλη την Ελλάδα και όλο τον κόσμο στο irafina.gr.