Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Λάρισας ο συνδυασμός «Νέα Δύναμη» Δ. Τεμπών με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο τον Γ. Μανώλη.
Αναλυτικά, ο συνδυασμός:
ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ |
(υποψήφιος Δήμαρχος) |
Εκλογική Περιφέρεια Αμπελακίων |
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) |
ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
Εκλογική Περιφέρεια Γόννων |
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) |
ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ |
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (ΚΑΚΑΩΡΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΜΠΟΥΝΩΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ |
Εκλογική Περιφέρεια Κάτω Ολύμπου |
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) |
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ |
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ |
ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
ΜΠΕΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ – ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
Εκλογική Περιφέρεια Μακρυχωρίου |
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) |
ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΡΟΤΣΙΟΥ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ |
ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ |
ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΣΥΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Εκλογική Περιφέρεια Νέσσωνος |
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) |
ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
ΔΗΜΟΥ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ |
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΤΟΠΗ – ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
ΤΣΙΡΩΝΗ -ΣΑΪΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ |
ΤΣΟΥΜΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Κοινότητα Αιγάνης |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
ΜΑΪΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΠΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΧΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
Κοινότητα Αμπελακίων |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΖΙΩΓΑ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ |
ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ |
ΠΕΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΤΑΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΧΑΗΛ |
Κοινότητα Γόννων |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ -ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΔΗΜΕΡΑ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΜΠΟΛΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Κοινότητα Ελάτειας |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
ΖΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΜΥΡΤΑΪ – ΖΑΡΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ του ΦΑΤΜΙΡ |
ΣΤΑΧΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
ΧΑΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Κοινότητα Καλλιπεύκης |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΚΟΛΑΟΥ |
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
Κοινότητα Καλοχωρίου |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΣΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΣΚΡΙΜΠΑ – ΤΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
Κοινότητα Μακρυχωρίου |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ |
ΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ – ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΥ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ – ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
ΣΕΛΗΓΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ |
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
Κοινότητα Πουρναρίου |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΑΪΤΑΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ |
ΣΟΥΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Κοινότητα Πυργετού |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΜΠΑΪΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
ΧΕΛΙΔΩΝΑ ΓΛΥΚΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
Κοινότητα Ραψάνης |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΒΕΛΕΤΑΝΗ – ΚΛΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΖΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
ΖΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
ΚΟΥΡΤΑΡΑ – ΝΟΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΩ του ΘΩΜΑ |
ΜΑΡΓΚΑ – ΣΕΦΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
Κοινότητα Συκουρίου |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
ΚΑΡΔΑΡΑ (ΑΓΡΑΠΙΔΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ |
ΛΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
ΦΑΣΟΥΛΑ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.