Από σήμερα τα νέα δρομολόγια της ΤΡΑΙΝΟΣΕ μεταξύ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς - Σερρών
03/02/2020 07:47
03/02/2020 07:47
Νέα δρομολόγια στη διαδρομή Θεσσαλονίκη - Κιλκίς - Σέρρες και αντίστροφα θα ξεκινήσουν από σήμερα Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου, για την καλύτερη εξυπηρέτηση των κατοίκων της ευρύτερης περιοχής του νομού Σερρών, που επιθυμούν να ταξιδέψουν από και προς τις Σέρρες.
Ειδικότερα, από σήμερα και κάθε Δευτέρα ως Σάββατο, η αμαξοστοιχία 3631 θα αναχωρεί στις 07:38 το πρωί από τον Σ.Σ. Σερρών με προορισμό τη Θεσσαλονίκη (με ώρα άφιξης 10:28) και ενδιάμεσους σταθμούς.
Αντίστοιχα, από σήμερα 3 Φεβρουαρίου και κάθε Κυριακή ως και Παρασκευή η αμαξοστοιχία 3632 θα αναχωρεί στις 18:45 το απόγευμα από τον Σ.Σ. Θεσσαλονίκης με προορισμό τον Σ.Σ. Σερρών (με ώρα άφιξης 21:41) και ενδιάμεσους σταθμούς.
Υπενθυμίζεται επίσης στην ανακοίνωση ότι οι επιβάτες που επιθυμούν να ταξιδέψουν, θα μπορούν να εκδώσουν το εισιτήριό τους ηλεκτρονικά από την ιστοσελίδα της ΤΡΑΙΝΟΣΕ (WEB), από την επίσημη εφαρμογή της εταιρίας μέσω κινητού τηλεφώνου (App) και από τα σημεία πώλησης της ΤΡΑΙΝΟΣΕ.
Αναλυτικά τα δρομολόγια:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ –> ΣΕΡΡΕΣ | ||
3632 | ||
Σταθμός | άφιξη | αναχώρηση |
Θεσσαλονίκη | 18:45 | |
Νέα Φιλαδέλφεια Τούμπας | 19:02 | 19:02 |
Γαλλικός | 19:07 | 19:08 |
Πεδινό | 19:14 | 19:15 |
Κιλκίς | 19:19 | 19:20 |
Μεταλλικός | 19:25 | 19:26 |
Χέρσος | 19:31 | 19:31 |
Δοϊράνη | 19:37 | 19:38 |
Μουριές | 19:46 | 19:47 |
Καστανούσσα | 19:51 | 19:52 |
Ροδόπολις | 20:11 | 20:12 |
Λεβαδειά Κερκίνης | 20:23 | 20:24 |
Μανδράκι | 20:33 | 20:34 |
Ομαλό | 20:42 | 20:42 |
Βυρώνεια | 20:50 | 20:51 |
Νέο Πετρίτσι | 20:58 | 20:58 |
Στρυμώνας | 21:02 | 21:10 |
Σιδηρόκαστρο | 21:14 | 21:15 |
Σκοτούσσα | 21:25 | 21:26 |
Σέρρες | 21:41 |
ΣΕΡΡΕΣ –> ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ||
3631 | ||
Σταθμός | άφιξη | αναχώρηση |
Σέρρες | 7:38 | |
Σκοτούσσα | 7:53 | 7:54 |
Σιδηρόκαστρο | 8:04 | 8:05 |
Στρυμώνας | 8:09 | 8:12 |
Νέο Πετρίτσι | 8:16 | 8:17 |
Βυρώνεια | 8:23 | 8:24 |
Ομαλό | 8:32 | 8:33 |
Μανδράκι | 8:41 | 8:41 |
Λεβαδειά Κερκίνης | 8:50 | 8:51 |
Ροδόπολις | 9:02 | 9:03 |
Καστανούσσα | 9:23 | 9:23 |
Μουριές | 9:27 | 9:28 |
Δοϊράνη | 9:36 | 9:37 |
Χέρσος | 9:43 | 9:43 |
Μεταλλικός | 9:48 | 9:49 |
Κιλκίς | 9:55 | 9:56 |
Πεδινό | 9:59 | 10:00 |
Γαλλικός | 10:06 | 10:07 |
Νέα Φιλαδέλφεια Τούμπας | 10:12 | 10:12 |
Θεσσαλονίκη | 10:28 |
Τιμολογιακή πολιτική*:
ΚΑΝΟΝΙΚΟ | ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ | |
Θεσσαλονίκη | ||
Κιλκίς | 1,6 | 2,6 |
Ροδόπολις | 3,5 | 5,6 |
Στρυμώνας | 4,3 | 6,9 |
Σιδηρόκαστρο | 4,3 | 6,9 |
Σέρρες | 5,1 | 8,2 |
*Ισχύουν εκπτώσεις για ειδικές ομάδες
Νέα δρομολόγια στη διαδρομή Θεσσαλονίκη - Κιλκίς - Σέρρες και αντίστροφα θα ξεκινήσουν από σήμερα Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου, για την καλύτερη εξυπηρέτηση των κατοίκων της ευρύτερης περιοχής του νομού Σερρών, που επιθυμούν να ταξιδέψουν από και προς τις Σέρρες.
Ειδικότερα, από σήμερα και κάθε Δευτέρα ως Σάββατο, η αμαξοστοιχία 3631 θα αναχωρεί στις 07:38 το πρωί από τον Σ.Σ. Σερρών με προορισμό τη Θεσσαλονίκη (με ώρα άφιξης 10:28) και ενδιάμεσους σταθμούς.
Αντίστοιχα, από σήμερα 3 Φεβρουαρίου και κάθε Κυριακή ως και Παρασκευή η αμαξοστοιχία 3632 θα αναχωρεί στις 18:45 το απόγευμα από τον Σ.Σ. Θεσσαλονίκης με προορισμό τον Σ.Σ. Σερρών (με ώρα άφιξης 21:41) και ενδιάμεσους σταθμούς.
Υπενθυμίζεται επίσης στην ανακοίνωση ότι οι επιβάτες που επιθυμούν να ταξιδέψουν, θα μπορούν να εκδώσουν το εισιτήριό τους ηλεκτρονικά από την ιστοσελίδα της ΤΡΑΙΝΟΣΕ (WEB), από την επίσημη εφαρμογή της εταιρίας μέσω κινητού τηλεφώνου (App) και από τα σημεία πώλησης της ΤΡΑΙΝΟΣΕ.
Αναλυτικά τα δρομολόγια:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ –> ΣΕΡΡΕΣ | ||
3632 | ||
Σταθμός | άφιξη | αναχώρηση |
Θεσσαλονίκη | 18:45 | |
Νέα Φιλαδέλφεια Τούμπας | 19:02 | 19:02 |
Γαλλικός | 19:07 | 19:08 |
Πεδινό | 19:14 | 19:15 |
Κιλκίς | 19:19 | 19:20 |
Μεταλλικός | 19:25 | 19:26 |
Χέρσος | 19:31 | 19:31 |
Δοϊράνη | 19:37 | 19:38 |
Μουριές | 19:46 | 19:47 |
Καστανούσσα | 19:51 | 19:52 |
Ροδόπολις | 20:11 | 20:12 |
Λεβαδειά Κερκίνης | 20:23 | 20:24 |
Μανδράκι | 20:33 | 20:34 |
Ομαλό | 20:42 | 20:42 |
Βυρώνεια | 20:50 | 20:51 |
Νέο Πετρίτσι | 20:58 | 20:58 |
Στρυμώνας | 21:02 | 21:10 |
Σιδηρόκαστρο | 21:14 | 21:15 |
Σκοτούσσα | 21:25 | 21:26 |
Σέρρες | 21:41 |
ΣΕΡΡΕΣ –> ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ||
3631 | ||
Σταθμός | άφιξη | αναχώρηση |
Σέρρες | 7:38 | |
Σκοτούσσα | 7:53 | 7:54 |
Σιδηρόκαστρο | 8:04 | 8:05 |
Στρυμώνας | 8:09 | 8:12 |
Νέο Πετρίτσι | 8:16 | 8:17 |
Βυρώνεια | 8:23 | 8:24 |
Ομαλό | 8:32 | 8:33 |
Μανδράκι | 8:41 | 8:41 |
Λεβαδειά Κερκίνης | 8:50 | 8:51 |
Ροδόπολις | 9:02 | 9:03 |
Καστανούσσα | 9:23 | 9:23 |
Μουριές | 9:27 | 9:28 |
Δοϊράνη | 9:36 | 9:37 |
Χέρσος | 9:43 | 9:43 |
Μεταλλικός | 9:48 | 9:49 |
Κιλκίς | 9:55 | 9:56 |
Πεδινό | 9:59 | 10:00 |
Γαλλικός | 10:06 | 10:07 |
Νέα Φιλαδέλφεια Τούμπας | 10:12 | 10:12 |
Θεσσαλονίκη | 10:28 |
Τιμολογιακή πολιτική*:
ΚΑΝΟΝΙΚΟ | ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ | |
Θεσσαλονίκη | ||
Κιλκίς | 1,6 | 2,6 |
Ροδόπολις | 3,5 | 5,6 |
Στρυμώνας | 4,3 | 6,9 |
Σιδηρόκαστρο | 4,3 | 6,9 |
Σέρρες | 5,1 | 8,2 |
*Ισχύουν εκπτώσεις για ειδικές ομάδες
ΣΧΟΛΙΑ