Κύπελλο Ελλάδας: Ανατροπή και πρόκριση για τον Πλατανιά

Με πρόκριση του Πλατανιά ολοκληρώθηκαν οι αναμετρήσεις που διεξήχθησαν το τριήμερο 24-26 Σεπτεμβρίου για το Κύπελλο Ελλάδας.

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, η ομάδα από τα Χανιά πήρε το «εισιτήριο» για τον επόμενο γύρο της διοργάνωσης, καθώς νίκησε σήμερα τον Πανθηραϊκό στη Νάξο με 2-1, σε αναμέτρηση για τη Δ΄ φάση.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 25΄ με τον Μαναριώτη, ωστόσο οι Κρήτες ανέτρεψαν την εις βάρος τους κατάσταση με τα γκολ που πέτυχε ο Λουκίνας, στις καθυστερήσεις του α΄ μέρους με πέναλτι και στο 75ο λεπτό.

Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι
Χαμός στο NBA: Ο αδερφός του Γιόκιτς έριξε μπουνιά σε θεατή στο Νάγκετς – Λέικερς (video)
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Προπονήθηκαν Γκατσίνοβιτς, Στάνκοβιτς, πριν το ντέρμπι κορυφής στη Super League
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 1 της σειράς των playoffs της Euroleague