ΕΠΣ Έβρου: Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας (Κυριακή)

Συντάκτης Νewsroom 17 Μαρτίου, 2019 18:41

Δείτε τα αποτελέσματα των παιχνιδιών που έκλεισαν την αυλαία της 15ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα “Σερκελίδου” της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου!

Τα σημερινά δύο παιχνίδια έκλεισαν την αυλαία της 15ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα “Σερκελίδου” της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου και στα δυο την νίκη πήραν οι φιλοξενούμενοι. Στις Φέρες η Άνθεια πήρε την νίκη με τον αειθαλή  Παναγιωτόπουλο να ανοίγει το σκορ μερικά λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου και τον συνήθη ύποπτο Καβατζικιώτη να γράφει το τελικό σκορ λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δεύτερου. Στο Σοφικό ο Ιπποκράτης επικράτησε του Ορφέα με τον Κατσαμάγκα να σκοράρει λίγο πριν την συμπλήρωση μιας ώρας παιχνιδιού και τον Πετρίδη να γράφει το τελικό 0-2 στις καθυστερήσεις! Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία όπως την διαμόρφωσαν αυτά: