Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
15η αγωνιστική
ΑΕ Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Αετός Ορφανού – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης 2-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 1-0
Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Ασπίδα Ξάνθης- Πανσερραϊκός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αετός Ορφανού
Καβάλα – Άρης Αβάτου
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Καλαμπακίου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
2ος όμιλος
15η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 0-0
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια 2-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου 3-2
Βέροια – Μακεδονικός 3-1
Μελιτέας Μελίτης – Γιαννιτσά Αναβλήθηκε
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου
Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός
Ερμής Αμυνταίου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Μακεδονικός – Μελιτέας Μελίτης
Νίκη Αγκαθιάς – Αγροτικός Αστέρας
Τρίγλια – Βέροια
3ος όμιλος
15η αγωνιστική
Αχέροντας Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων 1-0
Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Αναβλήθηκε
Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 0-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβιανών Αναβλήθηκε
Μακεδονικός Φούφα – Λευκίμμη Αναβλήθηκε
Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 2-1
Ρεπό: Φλωριάδα
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερρβιανών – Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Σιάτιστας
Λευκίμμη – Φλωριάδα
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Ναυπακτιακός
Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα
4ος όμιλος
15η αγωνιστική
Αλμυρός – Φωκικός 0-0
ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς 1-2
Αστέρας Ιτέας – Πιερικός 2-1
Μετέωρα Καλαμπάκας – Ολυμπιακός Βόλου 2-0
Νίκη Βόλου – Στυλίδα 7-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Μετέωρα Καλαμπάκας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς – Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Στυλίδα- Απόλλων Μακρυχωρίου
Φωκικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
5ος όμιλος
15η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1
Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας 3-2
Επισκοπή – Προοδευτική 0-1
Ιωνικός – Γιούχτας 0-0
Νεάπολη – Κερατσίνι 2-3
Παλαιόχωρα – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ρεπό: Εθνικός
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – Εθνικός
Γιούχτας – Παλαιόχωρα
Κερατσίνι – Ιωνικός
Νεάπολη – Ατρόμητος Πειραιά
Προοδευτική – Ατσαλένιος
Ρεπό: Επισκοπή
6ος όμιλος
15η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Αχαρναϊκός 1-0
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Ιάλυσος Ρόδου – Παναιγιάλειος 3-0
Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός 2-2
Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Πανμοβριακός Ριόλου – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέϊκων
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Αστέρας Αμαλιάδας – Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ιάλυσος Ρόδου – Διαγόρας Ρόδου
Παλληνιακός – Θύελλα Ραφήνας
Παναιγιάλειος – Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου
7ος όμιλος
14η αγωνιστική
Αιγάλεω – Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Αιολικός – Κόρινθος 4-0
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός 1-1
Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας 3-0
Καλλιθέα – Χαραυγιακός 1-1
Χαλκίδα – Άγιος Ιερόθεος 0-2
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Άγιοι Ανάργυροι – Θύελλα Καμαρίου
Άγιος Ιερόθεος – Αιολικός
Κόρινθος – Καλλιθέα
Πανθηραϊκός – Αιγάλεω
Χαλκίδα – Ηλυσιακός
Χαραυγιακός – Απόλλων Ερέτριας
8ος όμιλος
15η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ένωση Πελλάνας/ Καστορείου 0-1
ΑΟ Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος 0-4
ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 1-0
Ένωση Ερμιονίδας – Μανδραϊκός 3-0
Ένωση Λέρνας – Παναρκαδικός 3-0
Πάμισος Μεσσήνης – Καταστάρι Αναβλήθηκε
Επόμενη Αγωνιστική (27/1)
Ασπρόπυργος – Παναργειακός
Ένωση Λέρνας – Ένωση Ερμιονίδας
Ένωση Πελλάνας/ Καστορείου – ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα – ΑΟ Εικοσιμίας
Καταστάρι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Μανδραϊκός – Πάμισος Μεσσήνης
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτη