ΛΑΥΡΙΟ

Λαύριο: "Σε αγνοούν, σε κοροϊδεύουν, σε πολεμούν, τους νικάς"

EUROKINISSI

Το Λαύριο απάντησε με ένα αιχμηρό post στα social media για την επανάληψη των τελευταίων 31 δευτερολέπτων του αγώνα με τον Κολοσσό για την 6η αγωνιστική της Basket League, που έφερε την ήττα.

Ο Κολοσσός έκανε την ανατροπή στο Λαύριο στο ματς των... 31 δευτερολέπτων, παίρνοντας τη νίκη με 71-69 , βάζοντας σε περιπέτειες τους αντιπάλους τους στην προσπάθειά τους να μείνουν στην Basket League . Λίγες ώρες μετά τον αγώνα, το Λαύριο πήρε θέση μέσω της σελίδας του στο Facebook για την ήττα του.

Το Λαύριο παρέθεσε το VIDEO με τις τέσσερις φάσεις που έλαβαν χώρα στο παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής - το οποίο αρχικά είχε διεξαχθεί στις 17 Νοεμβρίου με νίκη των γηπεδούχων με 74-70 πριν το ΑΣΕΑΔ αποφασίσει έπειτα από ένσταση του Κολοσσού την επανάληψη των τελευταίων 31 δευτερολέπτων - γράφοντας στο σχόλιο: