fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Εύκολα στην επανάληψη, ο Αστέρας Βλαχιώτη 3-1 τον Πανγυθεατικό!

Εύκολα,  ο πολύ καλύτερος  στο δεύτερο ημίχρονο, ο Αστέρας Βλαχιώτη, νίκησε με 3-1 τον Πανγυθεατικό, σε φιλικό ματς σήμερα,

Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο μέρος, όμως οι γηπεδούχοι με πολλές δυνάμεις στην επανάληψη, επέβαλαν, εύκολα, όπως προαναφέραμε, τον ρυθμό τους.

Γκολ: Βασιλούνης το 0 – 1 στο 43′, Νέρες το 1 – 1 στο 59′ .  Ο Πούτσι με ανάποδο ψαλίδι το 2 – 1 από την μικρή περιοχή στο 71′ και ο  θαυμάσιος με το “καλημέρα’ Δωματάς το 3 – 1 στο 80′.

Διαιτητής: Παλαμίδας, Βοηθοί: Βαχαβιώλος, Πούλος. Άριστοι όλοι τους.

Αστέρας Βλαχιώτη: Πονηρός (45′ Τρακάκης), Κουρτέσης, Σνιεγκ (82′ Τσούπρος), Μπριλάκης, Χρήστου (15′ Τριανταφύλλου (78′ Γραμματικός)), Σαφέτ (46’Διαμαντάκης), Αρώνης (76′ Σταμογιάννος), Αναστασόπουλος (46′ Λεϊμονίτης), Δωματάς (85′ Αναγνωστόπουλος), Πόνσε (68′ Πούτσης), Ντιέγκο.

Τρακάκης, Σταμογιάννος, Τσούπρος, Λεϊμονίτης, Γραμματικός, Πούτσης, Αναγνωστόπουλος.

Πανγυθεατικός: Φάμπιο,  Μπουρελάκος,  Γιαταγανάκης,  Λούτσι, Μιχελάκος,  Βασιλούνης, Παναγόπουλος, Ζιβάνοβιτς (το νέο μεγάλο μεταγραφικό της ομάδας του Γυθείου, περισσότερα σε επόμενο ρεπορτάζ μας στο Sportstonoto.gr) , Καζαντζής,  Μάργαρης, Σιλά.

Μπουτσικάρης, Δεμερτζής, Καρνιάτης, Σαβόγλου, Εμμανουηλίδης.