Ειδήσεις &
Τοπικά Νέα

Ελλάδα    »    Ειδήσεις & Νέα

Μαρία Κορινθίου: Έγινε χαμός στο πρωινό για τη δήλωσή της! «Γίνεσαι προσβλητικός»! - Zappit

Μαρία Κορινθίου: Έγινε χαμός στο πρωινό για τη δήλωσή της! «Γίνεσαι προσβλητικός»!  Zappit

Η Μαρία Κορινθίου δήλωσε πως "το ζενίθ για κάθε ηθοποιό θεατρικά είναι ένα, Επίδαυρος" και στο Πρωινό έγινε χαμός. Ο Νίκος Παρτσώλης...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 11:54 am


Κατέρρευσε γνωστός ηθοποιός στο «Στην Υγειά μας» - Newsbomb

Κατέρρευσε γνωστός ηθοποιός στο «Στην Υγειά μας»  Newsbomb

Ένα ξεχωριστό αφιέρωμα στον Γιώργο Ζαμπέτα παρουσίασε η εκπομπή «Στην Υγειά μας ρε παιδιά» με τον Σπύρο Παπαδόπουλο το Σάββατο 22 Ιουνίου στον ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 11:31 am


NEWS/Μάκης Τσαμκόσογλου: Πέθανε στα 33 του ο κιμπορντίστας του συγκροτήματος "Mother Of Millions" - Fthis

NEWS/Μάκης Τσαμκόσογλου: Πέθανε στα 33 του ο κιμπορντίστας του συγκροτήματος "Mother Of Millions"  Fthis

Μια πολύ δυσάρεστη και αναπάντεχη είδηση ανακοίνωσε η progressive rock μπάντα από, Mother Of Millions, μέσα από την επίσημη σελίδα της στο Facebook.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 11:20 am


Κατιάνα Μπαλανίκα: Δυναμικό comeback για την ηθοποιό – Η συνεργασία με τον Γιώργο Καπουτζίδη που θα συζητηθεί - altsantiri.gr

Κατιάνα Μπαλανίκα: Δυναμικό comeback για την ηθοποιό – Η συνεργασία με τον Γιώργο Καπουτζίδη που θα συζητηθεί  altsantiri.gr

Η Κατιάνα Μπαλανίκα είχε αποσυρθεί τα τελευταία χρόνια και ζούσε ανάμεσα στην Ελλάδα και το εξωτερικό για να είναι κοντά στον γιο και τα εγγόνια της. Η.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:52 am


Γονίδης: Κάθε Κυριακή έχει λιακάδα, επειδή έχει λειτουργία. Δεν πιστεύω, γνωρίζω - Celebrities | News 24/7 - NEWS 24/7

Γονίδης: Κάθε Κυριακή έχει λιακάδα, επειδή έχει λειτουργία. Δεν πιστεύω, γνωρίζω - Celebrities | News 24/7  NEWS 24/7

'90% ισχύει παρά την κλιματική αλλαγή. Τις Κυριακές έχει ήλιο γιατί έχει και Θεία λειτουργία' είπε χαρακτηριστικά για τον ήλιο της Κυριακής, κατά το... Sun-day.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:35 am


Η πρώτη συνέντευξη της Στέλλας Μιζεράκη μετά το θάνατο του Πάνου Ζάρλα - Πρώτο ΘΕΜΑ

Η πρώτη συνέντευξη της Στέλλας Μιζεράκη μετά το θάνατο του Πάνου Ζάρλα  Πρώτο ΘΕΜΑ

Το συγκινητικό μήνυμα που έστειλε: Υπάρχουν άνθρωποι που σας περιμένουν να γυρίσετε σπίτι, να ζήσετε, να κάνετε όνειρα μαζί.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:35 am


Κλάμα: Το μακρύ μαντίλι ενός τραγουδιστή μπλέχτηκε στον λαιμό της βασίλισσας Ελισάβετ -Επικές αντιδράσεις [βίντεο] - iefimerida

Κλάμα: Το μακρύ μαντίλι ενός τραγουδιστή μπλέχτηκε στον λαιμό της βασίλισσας Ελισάβετ -Επικές αντιδράσεις [βίντεο]  iefimerida

Πώς θα αισθανόσασταν εάν το μαντίλι σας, κατά λάθος, έπεφτε επάνω στην βασίλισσα Ελισάβετ; Πιθανότατα, θα θέλατε να «ανοίξει» η γη και να σας καταπιεί.

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:18 am


Λαμπερός γάμος για την Μαρία Μπακοδήμου! - Gossip - Athens Magazine

Λαμπερός γάμος για την Μαρία Μπακοδήμου! - Gossip  Athens Magazine

Όχι δεν παντρεύεται ξανά η Μαρία Μπακοδήμου απλά η αγαπημένη παρουσιάστρια βρέθηκε σε έναν γάμο χτες και γλέντησε μέχρι πρωίας!

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:16 am


Τατιάνα Στεφανίδου: Η φωτό με μαγιό στο σκάφος της και το μήνυμα όλο νόημα - altsantiri.gr

Τατιάνα Στεφανίδου: Η φωτό με μαγιό στο σκάφος της και το μήνυμα όλο νόημα  altsantiri.gr

Η Τατιάνα Στεφανίδου με τον Νίκο Ευαγγελάτο κάνουν μικρές εξορμήσεις με το σκάφος τους τα Σαββατοκύριακα μέχρι να φύγουν για διακοπές. Η παρουσιάστρια.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 10:06 am


GNTM 2:Όταν Ο Σκουλός Εμπνέεται Από Τα Παπούτσια Της Παπαγεωργίου - www.star.gr

GNTM 2:Όταν Ο Σκουλός Εμπνέεται Από Τα Παπούτσια Της Παπαγεωργίου  www.star.gr

GNTM 2: Ο Δημήτρης Σκουλός πειράζει την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και την χαρακτηρίζει δημόσια animaliara.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:58 am


Τραγωδία δίχως τέλος για τον Γιώργο Παπαδάκη: Ο ένας θάνατος διαδέχεται τον άλλον! Συντετριμμένος - Athens Magazine

Τραγωδία δίχως τέλος για τον Γιώργο Παπαδάκη: Ο ένας θάνατος διαδέχεται τον άλλον! Συντετριμμένος  Athens Magazine

Ο Γιώργος Παπαδάκης είναι στην κυριολεξία ένας μαχητής ζωής! Είτε τον συμπαθούμε είτε τον αντιπαθούμε ο Γιώργος Παπαδάκης έχει βιώσει πολλά χτυπήματα ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:55 am


NEWS/Ερωτευμένος ξανά μετά το διαζύγιο ο Ατζούν Ιλιτζαλί: Η 20χρονη που του έκλεψε την καρδιά - Fthis

NEWS/Ερωτευμένος ξανά μετά το διαζύγιο ο Ατζούν Ιλιτζαλί: Η 20χρονη που του έκλεψε την καρδιά  Fthis

Ερωτευμένος ξανά λίγο μετά το τρίτο του διαζύγιο είναι ο Ατζούν Ιλιτζαλί. Ο Τούρκος επιχειρηματίας και τηλεοπτικός παραγωγός, σύμφωνα με δημοσίευμα της ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:40 am


Συγκλονίζει ο Θάνος Μικρούτσικος για τον καρκίνο: Δεν... - Newsit

Συγκλονίζει ο Θάνος Μικρούτσικος για τον καρκίνο: Δεν...  Newsit

Δυο χρόνια τώρα ο Θάνος Μικρούτσικος δίνει μάχη με τον καρκίνο. Αλλά δεν το βάζει κάτω. «Δεν φοβάμαι» λέει σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:39 am


Τα ζώδια σήμερα 24 Ιουνίου 2019 - Ζώδια - BEST News

Τα ζώδια σήμερα 24 Ιουνίου 2019 - Ζώδια  BEST News

ΚΡΙΟΣ Σήμερα είστε λίγο εκτός ελέγχου, με πολύ άγχος που δεν σας αφήνει να διεκπεραιώσετε τις υποθέσεις σας με τον τρόπο που θα έπρεπε ή θα θέλατε.

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:24 am


Ξέσπασε η Τζούλια Νόβα: Για μένα βγήκαν να πουν που έχω σταθερή σχέση; - Πρώτο ΘΕΜΑ

Ξέσπασε η Τζούλια Νόβα: Για μένα βγήκαν να πουν που έχω σταθερή σχέση;  Πρώτο ΘΕΜΑ

Για όσα της καταλογίζουν αλλά και για τα υπονοούμενα που αφήνουν με σχόλια στα social media απάντησε η νεαρή παρουσιάστρια.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:22 am


Έκτακτη τοποθέτηση της Σίας Κοσιώνη: Ο νέος ερχομός στην ζωή της! - Athens Magazine

Έκτακτη τοποθέτηση της Σίας Κοσιώνη: Ο νέος ερχομός στην ζωή της!  Athens Magazine

Μια άκρως όμορφη στιγμή απαθανάτισε χτες η Σία Κοσιώνη και την μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους!Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:22 am


Survivor: Εκτός εαυτού η Δήμητρα με τον Μπορά! - Zappit

Survivor: Εκτός εαυτού η Δήμητρα με τον Μπορά!  Zappit

Δεν έχουν τελειωμό οι καβγάδες στο Survivor λίγες μέρες πριν μάθουμε τον νικητή. Αυτή τη φορά, η Δήμητρα Βαμβακούση και ο Bora Edin...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:16 am


Η αποκάλυψη του Μιχάλη Ρέππα για τις «Τρεις Χάριτες» - Πρώτο ΘΕΜΑ

Η αποκάλυψη του Μιχάλη Ρέππα για τις «Τρεις Χάριτες»  Πρώτο ΘΕΜΑ

Φοβόμαστε τη σύγκριση γι' αυτό που ήταν. Αν μας προτείνανε κάποια μικρά πακέτα...», είπε ο γνωστός σεναριογράφος.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:08 am


Ντέιβιντ Χάσελχοφ: Τρυφερά φιλιά με τη σύζυγό του στη Μύκονο [εικόνες] - iefimerida

Ντέιβιντ Χάσελχοφ: Τρυφερά φιλιά με τη σύζυγό του στη Μύκονο [εικόνες]  iefimerida

Ο Ντέιβιντ Χάσελχοφ βρέθηκε πριν από λίγες ημέρες στη Μύκονο μαζί με τη σύζυγό του, Χέιλι Ρόμπερτς. | ΖΩΗ | iefimerida.gr | Ντέιβιντ Χάσελχοφ, Ιππότης της ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:07 am


SCOOP/Το Τατουάζ - Εξελίξεις: Η Όλγα περνά δύσκολες ώρες λίγο πριν ξεκινήσει για την εκκλησία... - Fthis

SCOOP/Το Τατουάζ - Εξελίξεις: Η Όλγα περνά δύσκολες ώρες λίγο πριν ξεκινήσει για την εκκλησία...  Fthis

Τι θα δούμε σήμερα στο Τατουάζ; H Τατιάνα κρύβει μέσα της πολλά και ξεσπά σε κλάματα μπροστά στη Βέρα. Ξυρισμένος πλέον, ο Σέκερης αποσπά διάφορες ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 9:00 am


Κατερίνα Καινούργιου: Άσχημα νέα - Την «κόβουν» από το Open - ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ

Κατερίνα Καινούργιου: Άσχημα νέα - Την «κόβουν» από το Open  ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ

Η Κατερίνα Καινούργιου και η εκπομπή της «Ευτυχείτε» που προβάλλεται από το κανάλι Open, του Ιβάν Σαββίδη, «σκίζει» σε τηλεθέαση.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:58 am


Η Μέγκι Ντρίο ποζάρει μαζί με τον αδελφό της [εικόνες] - iefimerida

Η Μέγκι Ντρίο ποζάρει μαζί με τον αδελφό της [εικόνες]  iefimerida

Η Μέγκι Ντρίο ήταν μία από τις διαγωνιζόμενες του GNTM που συζητήθηκε όσο καμία άλλη. | ΖΩΗ | iefimerida.gr | Μέγκι Ντρίο, αδελφός, instagram, Μύκονος, ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:43 am


VIDEOS/Δώρος Παναγίδης: Ο λόγος που χώρισε από την Αθηνά Χρυσαντίδου και το ενδεχόμενο επανασύνδεσης - Fthis

VIDEOS/Δώρος Παναγίδης: Ο λόγος που χώρισε από την Αθηνά Χρυσαντίδου και το ενδεχόμενο επανασύνδεσης  Fthis

Στην εκπομπή Έλα Χαμογέλα παραχώρησε συνέντευξη ο Δώρος Παναγίδης, ο οποίος μίλησε ανοιχτά για τον χωρισμό του από την Αθηνά Χρυσαντίδου.

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:35 am


Ο Salt Bae απαντά για το λουκέτο στη Μύκονο και καταγγέλλει την ακρίβεια στο νησί - LiFO

Ο Salt Bae απαντά για το λουκέτο στη Μύκονο και καταγγέλλει την ακρίβεια στο νησί  LiFO

Ο γνωστός Τούρκος Salt Bae έγινε το απόλυτο viral στο ίντερνετ το 2017 χάρη στο πώς αλατίζει το κρεάς και από τότε έχει καταφέρει να αναδειχθεί σε έναν ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:31 am


Έλα στη θέση μου: Η επόμενη σεζόν και οι αποχωρήσεις – φωτιά (photos) - Gossip TV

Έλα στη θέση μου: Η επόμενη σεζόν και οι αποχωρήσεις – φωτιά (photos)  Gossip TV

Ο Μαρίνος Κόνσολος, ο οποίος πρωταγωνιστεί στη δημοφιλή τηλεοπτική σειρά «Έλα στη θέση μου», σε πρόσφατη συνέντευξή του έκανε διάφορες αποκαλύψεις.

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:20 am


Συναγερμός: Η φωτογραφία της Αννίτας Πάνια που προκαλεί έντονη ανησυχία! - Athens Magazine

Συναγερμός: Η φωτογραφία της Αννίτας Πάνια που προκαλεί έντονη ανησυχία!  Athens Magazine

Συμβαίνει κάτι με την υγεία της Αννίτας Πάνια; Η αλήθεια είναι πως τις τελευταίες μέρες κυκλοφορεί μια φωτογραφία που προκαλεί ανησυχία! Μια φωτογραφία της ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 8:14 am


Ζώδια 24 Ιουνίου 2019: Οι προβλέψεις για σήμερα Δευτέρα 24/06 - Newsit

Ζώδια 24 Ιουνίου 2019: Οι προβλέψεις για σήμερα Δευτέρα 24/06  Newsit

Ζώδια για σήμερα Δευτέρα 24 Ιουνίου 2019. Δείτε αναλυτικά τι σας επιφυλάσσουν τα άστρα, σύμφωνα με την Αλίντα Κανάκη...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 7:32 am


Αστρολογικές προβλέψεις για την Δευτέρα 24 Ιουνίου - News.in.gr

Αστρολογικές προβλέψεις για την Δευτέρα 24 Ιουνίου  News.in.gr

Κριός Φροντίστε να καλύψετε τυχόν μικροέξοδα και επαγγελματικές υποχρεώσεις, για να μην προβληματιστείτε περαιτέρω στο τέλος του μήνα. Ταύρος Οι ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 7:30 am


Blake Lively & Ryan Reynolds: Οικογενειακή βόλτα με τις κόρες τους λιγό πριν από τον πελαργό - Zougla

Blake Lively & Ryan Reynolds: Οικογενειακή βόλτα με τις κόρες τους λιγό πριν από τον πελαργό  Zougla

Στους δρόμους της Νέας Υόρκης την ώρα που απολάμβαναν τη βόλτα τους απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός την Blake Lively και τον Ryan Reynolds...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 6:28 am


Ο Harry και η Meghan διαχωρίζουν ξανά τη θέση τους από τον William και την Kate - Zougla

Ο Harry και η Meghan διαχωρίζουν ξανά τη θέση τους από τον William και την Kate  Zougla

Το τελευταίο διάστημα πολλά είναι τα δημοσιεύματα που θέλουν την Μeghan Markle και τον πρίγκιπα Harry να μην διατηρούν και τις καλύτερες σχέσεις...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 3:46 am


Ο εγγονός του Ελβις Πρίσλεϊ είναι ίδιος ο παππούς του! – Δείτε την ομοιότητά τους - iefimerida

Ο εγγονός του Ελβις Πρίσλεϊ είναι ίδιος ο παππούς του! – Δείτε την ομοιότητά τους  iefimerida

Ο μύθος του Ελβις Πρίσλεϊ ίσως δε συγκρίνεται με κανενός άλλου τραγουδιστή. Ο βασιλιάς της ροκ εν ρολ, μπορεί να έχει «φύγει» εδώ και πολλά χρόνια, αλλά η ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 3:06 am


Survivor trailer 24/6: Τα δίνουν όλα οι ομάδες στα τελευταία παιχνίδια ασυλίας! (Βίντεο) - Athens Magazine

Survivor trailer 24/6: Τα δίνουν όλα οι ομάδες στα τελευταία παιχνίδια ασυλίας! (Βίντεο)  Athens Magazine

Κρίσιμες είναι οι τελευταίες ασυλίες στο Survivor. Όπως βλέπουμε και στο trailer 24/6 οι ομάδες τα δίνουν όλα. Ποια θα κερδίσει;

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 24 June 2019 | 12:29 am


Survivor: H ομάδα που κέρδισε το πρώτο αγώνισμα ασυλίας και η ένταση (video) - Gossip TV

Survivor: H ομάδα που κέρδισε το πρώτο αγώνισμα ασυλίας και η ένταση (video)  Gossip TV

Survivor Ελλάδα - Τουρκία: Ένα επεισόδιο γεμάτο αγώνες και ένταση, παρακολουθήσαμε το βράδυ της Κυριακής (23/6) στο ριάλιτι επιβίωσης, Survivor.

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 11:58 pm


Β. Τριφύλλη: Η κοπέλα που εγώ λυπόμουν ήταν η Μενεγάκη - To10.gr

Β. Τριφύλλη: Η κοπέλα που εγώ λυπόμουν ήταν η Μενεγάκη  To10.gr

Η Βάσια Τριφύλλη έδωσε μία συνέντευξη εφ' όλης της ύλης, αποκαλύπτοντας λεπτομέρειες από το τηλεοπτικό παρασκήνιο, την εποχή που μεσουρανούσε στην ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 9:36 pm


Σπάνια φωτογραφία του εγγονού του Elvis Presley: Η ομοιότητά τους είναι εκπληκτική - Gossip TV

Σπάνια φωτογραφία του εγγονού του Elvis Presley: Η ομοιότητά τους είναι εκπληκτική  Gossip TV

Η κόρη του Elvis Presley, η Lisa Marie Presley είναι μια περήφανη μαμά. Η πάλαι ποτέ εκκεντρική κόρη του Εlvis, μοιράστηκε μια σπάνια ασπρόμαυρη ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 8:40 pm


Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν πάει ο νους σας ποιος ήταν στο κοντρόλ της εκπομπής - Απερίγραπτη η χαρά της - Gossip TV

Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν πάει ο νους σας ποιος ήταν στο κοντρόλ της εκπομπής - Απερίγραπτη η χαρά της  Gossip TV

Έλα χαμογέλα: Η Σίσσυ Χρηστίδου, σήμερα (23/6), είχε έναν επιπλέον λόγο για να είναι χαρούμενη, αφού ένα πρόσωπο-έκπληξη ήταν στο κοντρόλ της εκπομπής.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 8:07 pm


Η Μελίνα Ασλανίδου παντρεύεται τον αγαπημένο της Βασίλη Μουντάκη τον Σεπτέμβριο! - Zougla

Η Μελίνα Ασλανίδου παντρεύεται τον αγαπημένο της Βασίλη Μουντάκη τον Σεπτέμβριο!  Zougla

Η Μελίνα Ασλανίδου διανύει μία από τις πιο όμορφες περιόδους στη ζωής της, καθώς ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 4:32 pm


Έφη Σαρρή: «Χρησιμοποίησα πολλούς τρόπους για να σταματήσω όλο αυτό με τον Λαζόπουλο» - Zappit

Έφη Σαρρή: «Χρησιμοποίησα πολλούς τρόπους για να σταματήσω όλο αυτό με τον Λαζόπουλο»  Zappit

Η Έφη Σαρρή και ο Λάκης Λαζόπουλος βρίσκοντας σε κόντρα για μια πολύ μεγάλη περίδο. Η τραγουδίστρια δηλώνει σήμερα πως τα έχει...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 4:24 pm


Η αποκάλυψη του Κέβιν Κόστνερ για την ταινία «Τhe Bodyguard» - Athens Voice Online

Η αποκάλυψη του Κέβιν Κόστνερ για την ταινία «Τhe Bodyguard»  Athens Voice Online

Ο Κέβιν Κόστνερ 27 χρόνια μετά την προβολή του The Bodyguard αποκαλύπτει το παρασκήνιο πίσω από την αφίσα.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 4:05 pm


Ανατριχιαστικό: Το εύρημα που πάγωσε τους αστυνομικούς στο δωμάτιο όπου πέθανε ο Michael Jackson! - Athens Magazine

Ανατριχιαστικό: Το εύρημα που πάγωσε τους αστυνομικούς στο δωμάτιο όπου πέθανε ο Michael Jackson!  Athens Magazine

Ο βασιλιάς της ποπ «έφυγε» πριν από 10 χρόνια στις 25 Ιουνίου του 2009. Τις τελευταίες ώρες κάνουν το γύρο του Διαδικτύου ανατριχιαστικές.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 4:01 pm


Ναταλία Γερμανού: «Είμαστε παρέα με τη Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ…ε» (βίντεο) - Pronews

Ναταλία Γερμανού: «Είμαστε παρέα με τη Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ…ε» (βίντεο)  Pronews

Όχι, δεν είναι η Τζώρτζια Γεωργίου η πρώτη στην ελληνική τηλεόραση που έχει πει ξεκάθαρα στον αέρα αυτή την… άκομψη λέξη. Η Ναταλία Γερμανού το έχει πει ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 3:28 pm


Ναταλία Γερμανού: «Πάγωσε» με την παρέμβαση στην εκπομπή - Zappit

Ναταλία Γερμανού: «Πάγωσε» με την παρέμβαση στην εκπομπή  Zappit

Η Άννα Βίσση εμφανίστηκε στο παράθυρο και η Ναταλία Γερμανού παρακολουθούσε παγωμένη": "Ναταλία μου αγαπημένη γεια σου! Είμαι στην Κύπρο...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 2:52 pm


Ο Σον Πεν συμπρωταγωνιστεί με τα παιδιά του στη νέα του ταινία - In.gr

Ο Σον Πεν συμπρωταγωνιστεί με τα παιδιά του στη νέα του ταινία  In.gr

Ο Σον Πεν σχεδιάζει να σκηνοθετήσει και να πρωταγωνιστήσει στη δραματική ταινία «Flag Day» μαζί με την κόρη του Ντίλαν Πεν και το γιο του Χόπερ Πεν.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 2:00 pm


Στις βασιλικές ιπποδρομίες του Άσκοτ η Αθηνά Οικονομάκου - tech.in.gr

Στις βασιλικές ιπποδρομίες του Άσκοτ η Αθηνά Οικονομάκου  tech.in.gr

Στις διάσημες βασιλικές ιπποδρομίες του Άσκοτ, βρέθηκε η δημοφιλής Ελληνίδα ηθοποιός, Αθηνά Οικονομάκου.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 1:40 pm


Βρετανία: Η βασίλισσα Ελισάβετ τρόμαξε με τους αρουραίους στην κουζίνα του Μπάκιγχαμ - Πρώτο ΘΕΜΑ

Βρετανία: Η βασίλισσα Ελισάβετ τρόμαξε με τους αρουραίους στην κουζίνα του Μπάκιγχαμ  Πρώτο ΘΕΜΑ

Πανικός στο Μπάκιγχαμ από τους αρουραίους και τα ποντίκια που βρέθηκαν στην κουζίνα – Πληροφορίες αναφέρουν ότι η βασίλισσα τρομοκρατήθηκε από την ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 12:57 pm


Πάμε Πακέτο: Ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας αλλά… - Zappit

Πάμε Πακέτο: Ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας αλλά…  Zappit

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου μας περιμένει το Σάββατο 22 Ιουνίου, στις 20:50, για το προτελευταίο Πάμε Πακέτο της σεζόν.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 12:09 pm


Νίκος Μουτσινάς: Τι Ύψος Έχει - www.star.gr

Νίκος Μουτσινάς: Τι Ύψος Έχει  www.star.gr

Έχεις «googlάρει» κι εσύ το όνομα του Νίκου Μουτσινά για να δεις το… ύψος του; Όχι; Μάλλον θα είσαι από τους ελάχιστους γιατί όπως μάθαμε στην εκπομπή ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 10:38 am


Survivor: Η Κατερίνα Δαλάκα έχασε και έφυγε κλαίγοντας στο δάσος! - Zappit

Survivor: Η Κατερίνα Δαλάκα έχασε και έφυγε κλαίγοντας στο δάσος!  Zappit

Κυριολεκτικά στο παρά 1 έχασε η Κατερίνα Δαλάκα το χθεσινό έπαθλο του Survivor Ελλάδα Τουρκία, κάτι που δεν μπόρεσε να συγχωρήσει στον...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 10:10 am


Aση Μπήλιου: Γιατί έφυγα από την Ελένη Μενεγάκη - The TOC

Aση Μπήλιου: Γιατί έφυγα από την Ελένη Μενεγάκη  The TOC

Στον καναπέ του Dot κάθισε το απόγευμα του Σαββάτου η Άση Μπήλιου και απάντησε ανάμεσα στα άλλά γιατί έφυγε από τον Alpha. «Με το κανάλι είχα θέμα, όχι ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 9:02 am


Γιάννης Τσιμιτσέλης: Έτσι θέλει να δει τον «Βλάση» στον 4ο κύκλο του «Έλα στη θέση μου» - Gossip TV

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Έτσι θέλει να δει τον «Βλάση» στον 4ο κύκλο του «Έλα στη θέση μου»  Gossip TV

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, μίλησε σε περιοδικό για τον ρόλο που υποδύεται στο «Έλα στη θέση μου» και πώς βλέπει τον «Βλάση» μέσα από τα δικά του μάτια.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 9:00 am


Οι ταινίες που θα δούμε στις αίθουσες την Πέμπτη 27/6 - Αθηνόραμα

Οι ταινίες που θα δούμε στις αίθουσες την Πέμπτη 27/6  Αθηνόραμα

Αυτήν την εβδομάδα οι Beatles εξαφανίζονται από προσώπου γης και ο Αλέν Ντελόν συναντά τη Ρόμι Σνάιντερ.

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 9:00 am


Elif: Τα ψέματα και η επίθεση με μαχαίρι (photos) - Gossip TV

Elif: Τα ψέματα και η επίθεση με μαχαίρι (photos)  Gossip TV

Ο Κοράι, ο πρώην σύντροφός της, του επιτίθεται δύο φορές με μαχαίρι και ο Σελίμ αρχίζει να λέει ψέματα στη Ζεϊνέπ για τις συναντήσεις του με την Πελίν.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 23 June 2019 | 8:40 am


Ζώη-Κατσινόπουλος: Η Απάντηση Της Τραγουδίστριας Στον Αθλητή - www.star.gr

Ζώη-Κατσινόπουλος: Η Απάντηση Της Τραγουδίστριας Στον Αθλητή  www.star.gr

Το βράδυ της Παρασκευής, η Αποστολία Ζώη με αφορμή την έναρξη της περιοδείας του «Toc - Toc», απάντησε στις δηλώσεις του Γιώργου Κατσινόπουλου.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 22 June 2019 | 11:35 pm


Δύσκολες ώρες περνά η Μαίρη Χρονοπούλου - Τι συνέβη - Newsbomb

Δύσκολες ώρες περνά η Μαίρη Χρονοπούλου - Τι συνέβη  Newsbomb

Η Μαίρη Χρονοπούλου, η θρυλική ηθοποιός, βιώνει δύσκολες στιγμές σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας Espresso. Συγκλονίζει ο Θάνος Μικρούτσικος: ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 22 June 2019 | 10:46 pm


Η Βάσω Βιλέγκας... λικνίζεται στους ρυθμούς του «Caliente» (pics & vid) - gazzetta.gr

Η Βάσω Βιλέγκας... λικνίζεται στους ρυθμούς του «Caliente» (pics & vid)  gazzetta.gr

Plus: Showbiz - Το clip του τραγουδιού «Caliente» είναι #1 στα trending κι όλοι μιλούν για τη Βάσω Βιλέγκας.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 22 June 2019 | 9:10 pm


VIDEOS/Μαρία Μπακοδήμου: Η ανακοίνωση για το “Power of Love” που ξάφνιασε τους πάντες! - Fthis

VIDEOS/Μαρία Μπακοδήμου: Η ανακοίνωση για το “Power of Love” που ξάφνιασε τους πάντες!  Fthis

Το τελευταίο διάστημα πολλά είναι τα δημοσιεύματα που θέλουν το «Power of Love» να μη συνεχίζεται την νέα τηλεοπτική σεζόν και την παρουσιάστρια του, ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google