Ειδήσεις &
Τοπικά Νέα

Ελλάδα    »    Ειδήσεις & Νέα

Προσφορά: Mi Band 4 Global – Αποκτήστε το στα 29€ τελικά με τα μεταφορικά! - iTechNews

Προσφορά: Mi Band 4 Global – Αποκτήστε το στα 29€ τελικά με τα μεταφορικά!  iTechNews

Το Mi Band 4 είναι η τελευταία έκδοση wearable της Xiaomi που βγήκε πριν μερικές ημέρες. Το σίγουρο είναι ότι όλοι το έχετε δει σε φωτογραφίες και ενώ και εμείς ...

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 11:51 pm


Εμφανίζεται νέο Sony Xperia smartphone με τρεις κάμερες - Techmaniacs

Εμφανίζεται νέο Sony Xperia smartphone με τρεις κάμερες  Techmaniacs

Αυτή τη στιγμή και εσείς αλλά και εμείς έχουμε την ευκαιρία να κοιτούμε την πρώτη φωτογραφία ενός μυστηριώδους Sony smartphone με τρεις κάμερες, σε μωβ ...

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 7:57 pm


Redmi K20 Pro: πέρασε από το Antutu με εξωφρενικό σκορ! - GizChina Greece

Redmi K20 Pro: πέρασε από το Antutu με εξωφρενικό σκορ!  GizChina Greece

Η Redmi Ινδία ανέβασε ένα teaser με το σκορ του Redmi K20 Pro στο Antutu, πριν το επίσημο ντεμπούτο του κινητού στην Ινδία τον επόμενο μήνα.

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 6:39 pm


Honor 20: έφτασε το 1 εκ πωλήσεις μέσα σε 14 μέρες - GizChina Greece

Honor 20: έφτασε το 1 εκ πωλήσεις μέσα σε 14 μέρες  GizChina Greece

Παρά το γεγονός ότι βρέθηκε στο επίκεντρο της εμπορικής διαμάχης μεταξύ των ΗΠΑ και της Κίνας, το Honor 20 πέτυχε ένα σπουδαίο ρεκόρ πωλήσεων.

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 3:20 pm


Essential Phone: επίσημη υποστήριξη από Lineage OS 16 - GizChina Greece

Essential Phone: επίσημη υποστήριξη από Lineage OS 16  GizChina Greece

Το Essential Phone έχει με διαφορά την καλύτερη υποστήριξη λογισμικού. Είναι το πρώτο μετά τα Pixel που παίρνει νέες εκδόσεις.

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 1:04 am


Google Chrome για Android: Προσθέτει ένα battery saving feature - Techmaniacs

Google Chrome για Android: Προσθέτει ένα battery saving feature  Techmaniacs

Μόλις πριν από μερικές ημέρες, σας είχαμε γράψει για ένα update στον Google Chrome browser για Android και πιο συγκεκριμένα την έκδοση 75 (75.0.3770.67).

Δημοσιεύθηκε στις 16 June 2019 | 4:08 pm


Banggood: weekend deals σε Xiaomi, OnePlus, Redmi, Nokia κ.α! Βιαστείτε! - GizChina Greece

Banggood: weekend deals σε Xiaomi, OnePlus, Redmi, Nokia κ.α! Βιαστείτε!  GizChina Greece

Συνεχίζουμε να ανεβάζουμε όσες από τις προσφορές των Κινέζικων καταστημάτων (όπως το Banggood π.χ.) ισχύουν ακόμα, όπως πάντα σε πολύ καλές τιμές και ...