Ειδήσεις &
Τοπικά Νέα

Ελλάδα    »    Ειδήσεις & Νέα

Τουρκία: Γι' αυτό "τσαμπουκαλεύεται" ο Ερντογάν στην... - Newsit

Τουρκία: Γι' αυτό "τσαμπουκαλεύεται" ο Ερντογάν στην...  Newsit

Ο κ. Φίλης εξηγεί γιατί αποτελεί ανεπανόρθωτη βλάβη για τα κυπριακά συμφέροντα το σενάριο να έκανε γεώτρηση η Τουρκία εντός της κυπριακής ΑΟΖ.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 11:53 pm


Βέμπερ:Δεν μπορεί η Τουρκία να παραβιάζει την κυριαρχία ενός κράτους της ΕΕ - SKAI

Βέμπερ:Δεν μπορεί η Τουρκία να παραβιάζει την κυριαρχία ενός κράτους της ΕΕ  SKAI

Οι πολίτες της Κύπρου μπορούν να βασίζονται στην υποστήριξή μας και την αλληλεγγύη μας», αναφέρει μεταξύ άλλων στο μήνυμά του ο επικεφαλής υποψήφιος ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 7:43 pm


Φοβερό μυστήριο με την Παναγία Τσαμπίκα! - Newsit

Φοβερό μυστήριο με την Παναγία Τσαμπίκα!  Newsit

Ένα ανεξήγητο μυστήριο συνδέεται με την εικόνα της Παναγίας της Τσαμπίκας. Η παράδοση αναφέρει ότι βρέθηκε με μυστηριώδη τρόπο τρεις φορές από την ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 7:26 pm


Βίντεο: Για ψαράκι στον Σχοινιά ο Αποστολάκης - Πρώτο ΘΕΜΑ

Βίντεο: Για ψαράκι στον Σχοινιά ο Αποστολάκης  Πρώτο ΘΕΜΑ

Δείτε το βίντεο που προέβαλε το One Channel, με τον υπουργό Εθνικής Άμυνας να απολαμβάνει το γεύμα του με παρέα, σήμερα Δευτέρα, σε εστιατόριο του ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 7:25 pm


Τρόμος: Δείτε τι βρήκε στις τουαλέτες πασίγνωστου καταστήματος (pics) - Newsbomb

Τρόμος: Δείτε τι βρήκε στις τουαλέτες πασίγνωστου καταστήματος (pics)  Newsbomb

Ειδήσεις - Μια απλή επίσκεψη στις τουαλέτες πασίγνωστης αλυσίδας καφέ έβαλε σε σκέψεις μία μητέρα.

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 3:44 pm


Θρίλερ στο Επικρατείας του ΣΥΡΙΖΑ -Ποιοι μπαίνουν σε εκλόγιμη θέση, ποιοι μένουν εκτός - iefimerida

Θρίλερ στο Επικρατείας του ΣΥΡΙΖΑ -Ποιοι μπαίνουν σε εκλόγιμη θέση, ποιοι μένουν εκτός  iefimerida

Σε δύσκολη εξίσωση αναδεικνύεται για τον Αλέξη Τσίπρα το ψηφοδέλτιο Επικρατείας του ΣΥΡΙΖΑ για τις βουλευτικές εκλογές 2019, το οποίο είναι πιθανό να δοθεί ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 12:32 pm


Φρίκη στη Βραζιλία: 9χρονος κατακρεουργήθηκε από τη μητέρα του και τη φίλη της - Πρώτο ΘΕΜΑ

Φρίκη στη Βραζιλία: 9χρονος κατακρεουργήθηκε από τη μητέρα του και τη φίλη της  Πρώτο ΘΕΜΑ

Τον σκότωσαν γιατί τους θύμιζε τον πατέρα του - Οι λεπτομέρειες της υπόθεσης σόκαραν ακόμα και τους πιο έμπειρους αστυνομικούς.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 12:19 pm


Στην Άγκυρα για τα ΜΟΕ αντιπροσωπεία του υπουργείου Άμυνας - Athens Voice Online

Στην Άγκυρα για τα ΜΟΕ αντιπροσωπεία του υπουργείου Άμυνας  Athens Voice Online

Ελληνική αντιπροσωπεία μεταβαίνει στην Τουρκία για τον προσδιορισμό δραστηριοτήτων και ενεργειών υλοποίησης των Μέτρων Οικοδόμησης Εμπιστοσύνης.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 12:00 pm


Τραγωδία στις ΗΠΑ: Πατέρας πνίγηκε στην προσπάθειά του να σώσει τον 3χρονο γιο του - iefimerida

Τραγωδία στις ΗΠΑ: Πατέρας πνίγηκε στην προσπάθειά του να σώσει τον 3χρονο γιο του  iefimerida

Τραγωδία που δεν μπορεί να συλλάβει ο ανθρώπινος νους σημειώθηκε στη Μινεσότα των ΗΠΑ, όταν ένα αγοράκι τριών ετών έπεσε από μια γέφυρα στη λίμνη ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 10:15 am


Ελλάδα: Γερνάμε, μειωνόμαστε και μας φεύγουν τα 'μυαλά' - Επιστήμη | News 24/7 - NEWS 24/7

Ελλάδα: Γερνάμε, μειωνόμαστε και μας φεύγουν τα 'μυαλά' - Επιστήμη | News 24/7  NEWS 24/7

Το 2060 ένας στους τρεις Ευρωπαίους θα είναι πάνω από 65 ετών, σύμφωνα με το Κοινό Κέντρο Ερευνών της ΕΕ - SOS για την Ελλάδα όπου 169 μη ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 8:19 am


Τραγωδία! Κορίτσι πέθανε από θερμοπληξία την ώρα που η... - Newsit

Τραγωδία! Κορίτσι πέθανε από θερμοπληξία την ώρα που η...  Newsit

Ένα εξάχρονο κορίτσι από την Ινδία πέθανε από θερμοπληξία ενώ η μητέρα της άφησε την κόρη της μαζί με άλλους μετανάστες, πηγαίνοντας να αναζητήσει νερό.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 6:10 am


Αλέξη τα’ χεις χαμένα; Παίζεις με τη «φωτιά» στα ελληνοτουρκικά - In.gr

Αλέξη τα’ χεις χαμένα; Παίζεις με τη «φωτιά» στα ελληνοτουρκικά  In.gr

Πανικόβλητος μπροστά στην επερχόμενη εκλογική ήττα ο Αλέξης Τσίπρας δεν διστάζει να στήσει ένα επικοινωνιακό σόου σε σχέση με τα ελληνοτουρκικά.

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google

Δημοσιεύθηκε στις 17 June 2019 | 12:44 am


Διπλωματικές πηγές στο CNN Greece: Τα τρία μηνύματα Τσίπρα μετά το ΚΥΣΕΑ - CNN Greece

Διπλωματικές πηγές στο CNN Greece: Τα τρία μηνύματα Τσίπρα μετά το ΚΥΣΕΑ  CNN Greece

Ειδήσεις - Τριπλό ήταν το μήνυμα που έστειλε ο πρωθυπουργός κατά τη διάρκεια των δηλώσεών του μετά την ολοκλήρωση της συνεδρίασης του ΚΥΣΕΑ , όπως ...

Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google